O nas

Jesteśmy niewielką firmą, która z profesjonalizmem i zaangażowaniem organizuje eventy, konferencje oraz gale. Chcemy, aby każde wydarzenie, które dla Ciebie przygotujemy, było wyjątkowe i niezapomniane.

Jak to robimy? Przede wszystkim kompleksowo. Pierwszym krokiem jest kontakt z nami (jeśli chcesz się skontaktować, kliknij tutaj: kontakt@eventy-firmowe.pl). 


Najpierw omówimy Twoje oczekiwania i cele związane z organizacją wydarzenia. Chcemy poznać Twoje potrzeby i zaproponować Ci rozwiązania idealnie do nich dopasowane.
Po pierwszej rozmowie przygotujemy dla Ciebie ofertę, która uwzględni Twoje oczekiwania i wymagania. Na tym etapie ustalimy szczegóły realizacji i dopracujemy wizję wydarzenia, tak żeby najbardziej odpowiadało Twoim wyobrażeniom.

Nasz zespół zajmie się wszystkimi aspektami organizacji, od zaplanowania i zaprojektowania scenografii i stworzenia scenariusza, przez wynajem sprzętu, po koordynowanie działań związanych z cateringiem, zakwaterowaniem, logistyką i całym przebiegiem eventu. 

Finalnie, spotkamy się na wydarzeniu, żeby świętować sukces Twojej imprezy. Nasz zespół będzie obecny na miejscu, aby zapewnić, że wszystko przebiega sprawnie i zgodnie z planem. 

Pamiętaj, że zawsze na bieżąco będziemy Cię informować o postępach i problemach, które napotkamy. Jesteśmy małym, elastycznym zespołem i potrafimy szybko reagować na zmieniające się okoliczności